Dekoracja Kościoła

Dekoracja kościoła na ślub jest pięknym uzupełnieniem ceremonii, podczas której Państwo Młodzi ślubują sobie miłość. W trakcie tej podniosłej chwili ważne jest dopasowanie dekoracji nie tylko do wnętrza świątyni, ale także do gustu przyszłych małżonków. Wystrój kościoła w postaci fantazyjnych lub minimalistycznych kompozycji kwiatów, świec czy też ozdobnie ułożonych tkanin, stworzą magiczny nastrój. Zapewniamy ozdoby będące zarówno modne, estetyczne, jak i wysokiej jakości. Dzięki udekorowanemu kościołowi ślub stanie się jeszcze bardziej intymny, a przybyli goście zachwycą się wyjątkową oprawą.

Czytaj więcej

Wystrój świątyni na ślub

Nasza firma Kaprys Art ukazuje klientom, jak ważna jest dopasowana dekoracja kościoła Kujawsko-pomorskie jest miejscem, gdzie możemy odmienić wygląd każdej świątyni podczas ślubu. Nasze dekoracje umieszczamy:

  • – wokół klęczników oraz krzeseł Pary Młodej i Świadków,
  • – na ołtarzu i w jego pobliżu,
  • – przy wejściu – wystrój kościoła na ślub często dotyczy też samych drzwi lub obszaru przed nimi,
  • – przy drodze do ołtarza – szczególnie szczyty ławek oraz droga, którą pójdzie Panna Młoda,
  • – na suficie.

Kujawsko-Pomorskie jest naszym oczkiem w głowie, gdyż to właśnie w tym województwie realizujemy zlecenia, w szczególności w takich miastach jak Bydgoszcz, Inowrocław czy Toruń. Specjalnie na Państwa życzenie ozdabiamy także inne elementy w świątyni, takie jak poręcze, kolumny, a nawet żyrandole. Zawsze jesteśmy otwarci na Państwa marzenia i oczekiwania.

Ślubna dekoracja kościoła w Bydgoszczy i w okolicach

Każdy ślub jest wyjątkowy i my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Wystrój, który dla Państwa przygotujemy, składa się z tkanin, świeżych kwiatów czy gry świateł. Oferujemy ponadto dekoracje kościoła na ślub w postaci lampionów i eleganckich świeczników. U szczytu ławek proponujemy kompozycje kwiatowe na stojakach oraz stworzenie alejki kwiatowej. Niezawodne okażą się też ozdobne elementy wykonane m.in. z tiulu, szarf lub wstęg.

Wyjątkowy wystrój kościoła na ślub

Ślub to dzień, który na zawsze pozostanie w Państwa pamięci, dlatego warto zadbać o każdy detal. Ozdobienie świątyni nie musi przebiegać zgodnie z nudnym schematem. Chcemy, aby nasi klienci mogli cieszyć się spersonalizowanymi dekoracjami w kościele i nie tylko. Chętnie dodamy Państwa inicjały, ulubione kolory lub kwiaty do elementów wystroju wnętrz, np. na dywanie czy krzesłach.

Ozdabianie kościoła kwiatami – niezwykłe bukiety

Zawsze zwracamy uwagę na to, aby rośliny w świątyni nawiązywały do bukietu Panny Młodej. Doradzamy również, aby wystrój kościoła na ślub był dopasowany do pory roku. Nasi eksperci zasugerują, jakie kwiaty będą prezentowały się najlepiej w danej chwili, a także nie nadszarpną weselnego budżetu.