Bukiety ślubne

Tak wyjątkowe i podniosłe wydarzenie jak ślub wymaga przemyślanej i nietuzinkowej oprawy. Kwiaty ślubne zajmują w niej centralne miejsce, stanowiąc jeden z najważniejszych elementów stylizacji panny młodej. Odpowiednio dobrane wspaniale komponują się z jej kreacją, makijażem i fryzurą, jak również z elementami florystycznymi zastosowanymi przy wystroju sali weselnej, kościoła czy przy dekorowaniu samochodu. Bukiet ślubny często odzwierciedla osobowość i gust przyszłej mężatki. Można w nim umieścić ulubione kwiaty, oryginalne rośliny oraz dodatki, które uczynią wiązankę niepowtarzalną. Wśród kwiatowych kreacji spotyka się wiązanki ślubne tradycyjne i nowoczesne, w różnych rozmiarach, w stonowanych barwach lub zapierające dech w piersi feerią kolorów. Projektuje się je z najwyższą starannością, wszystko po to, by zmierzająca do ołtarza panna młoda czuła się piękna i wyjątkowa.

Czytaj więcej

Bukiety ślubne w Bydgoszczy i okolicach

Kaprys Art oferuje kompleksowe usługi związane z przygotowaniem florystycznej oprawy ślubu i przyjęcia weselnego. Z radością podejmiemy się skomponowania zjawiskowego bukietu ślubnego dla panny młodej, jak również innych kwiatowych elementów znajdujących zastosowanie przy tej okazji: wiązanek dla druhen oraz bukieciku do butonierki dla pana młodego. Wykonujemy wiązanki ślubne w różnych formach i stylach. Śledzimy zmieniające się trendy i podnosimy kwalifikacje, by świadczyć usługi według najwyższych standardów. Kwiatowe kompozycje ślubne przygotowane przez Kaprys Art odznaczają się nie tylko idealną prezencją, ale również trwałością. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości roślin i dodatków cieszą oczy nowożeńców i gości nie tylko w czasie ceremonii zaślubin, ale również w trakcie wielogodzinnej zabawy.

Ślubne bukiety – Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław i okolice

Klasyczne, eleganckie róże, polne kwiaty, delikatne piwonie, a może egzotyczne storczyki czy wytworne kalie? Niełatwo zdecydować się na kwiaty ślubne, szczególnie gdy serce podpowiada jedne, a ślubne trendy - drugie. Dobrze wiemy, że w tym szczególnym dniu najważniejsi są nowożeńcy, wsłuchujemy się więc w życzenia i sugestie naszych klientów, by przygotować bukiet kwiatów ślubnych będący odzwierciedleniem ich marzeń i potrzeb. Równocześnie z przyjemnością dzielimy się doświadczeniem oraz wiedzą na temat kwiatów i ich symboliki, służąc przyszłym małżonkom fachowym doradztwem w kwestii oprawy florystycznej ich ślubu oraz wesela. Jeśli przygotowują się Państwo do tego wyjątkowego dnia i poszukują pięknych bukietów ślubnych w Bydgoszczy i okolicach, zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji oraz skorzystania z naszych usług.