Dekoracje sal - fantastyczne kreacje na różne okazje

Dekoracja sal weselnych ma ogromne znaczenie dla każdej Pary Młodej, dlatego naszym klientom gwarantujemy wyjątkowe i zachwycające ozdoby, wzbogacające każde wnętrze. Wspólnie wybieramy jeden styl, dopasowując nawet najmniejszy detal. Wiemy, że gromadzenie wszystkich ozdób zajmuje wiele czasu, tak cennego w trakcie przygotowań do tego pięknego dnia. Zatem z chęcią przejmujemy ten obowiązek. Kujawsko-pomorskie jest województwem, w którym przyozdabiamy sale wedle Państwa wymarzonych propozycji.

Czytaj więcej

Najpiękniejsze dekoracje sal w Toruniu

Z firmą Kaprys Art zrealizują Państwo każdą wizję sali weselnej. W przypadku braku pomysłu, chętnie służymy radą. W Galerii zdjęć znajdą Państwo nasze wcześniejsze projekty, mogące posłużyć jako inspiracje. Dekorowaliśmy sale w mniejszych miejscowościach, jak również w większych miastach, takich jak choćby Toruń czy Inowrocław. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego nasze głowy są zawsze pełne pomysłów i gotowe na podjęcie nowych wyzwań.

Dekoracje sal weselnych w Bydgoszczy i w okolicy

Zapewniamy naszym klientom ozdoby weselne w rozmaitych stylach. Wiemy, jak ważne jest dopasowanie motywu przewodniego dekoracji do sali. Dobieramy ozdoby weselne pasujące zarówno do sal bankietowych, jak i karczm, zamków oraz sal hotelowych. Ozdabiamy stoły, krzesła, sufit, drzwi, a nawet ściany. Bydgoszcz, a także miasta w pobliskiej okolicy to miejsca, w których dekorowaliśmy wiele sal weselnych, a każda z nich miała własny, wyjątkowy styl.

Dekorujemy stoły weselne w Kujawsko-Pomorskim

Ozdabianie stołów na wesele to bardzo ważny element, wpływający na wygląd całej sali. W dodatku istotne jest to, aby móc miło spędzić czas, jedząc i rozmawiając. Przyozdabiane przez nas stoły weselne w województwie kujawsko-pomorskim, są gustownie zaprojektowane, a przy okazji nie zabierają miejsca smakowitym potrawom. W tym celu wykorzystujemy wazony z kwiatami, figurki, ozdoby z różnych tworzyw, płatki kwiatów, obrusy, latarnie lub świeczniki.

Z nami dekoracja sal to łatwizna

Sala weselna wzbudzająca zachwyt Państwa gości, musi być zaprojektowana od A do Z. Dlatego pomagamy w doborze:

  • - kolorystyki dekoracji,
  • - rodzajów materiałów i tkanin, służących do zdobienia krzeseł, stołów, a także ścian i sufitu,
  • - kompozycji kwiatów oraz innych roślin, znajdujących się w dekorowanej sali weselnej,
  • - oświetlenia w postaci świec, świeczników, lampionów,
  • - drobnych ozdób na stołach i tych większych na ścianach,
  • - napisów czy numerków stołów.

Lata doświadczenia i spora liczba zrealizowanych zleceń, sprawiają, że potrafimy udekorować każdą salę weselną. Bydgoszcz czy Inowrocław to tylko przykładowe miasta, w których możemy stworzyć kolejne niezapomniane aranżacje przy pomocy naszych ozdób weselnych